Hakkımızda

ÇSİ'nin 60.000 m2 lik tesisleri ve ofisi; mevcut ,en yüksek mühendislik ve imalat teknolojisine sahip modern ekipmanlarla donatılmıştır. Amacımız ; Yurtiçi ve Yurtdışı satışlarda, ÇSİ markasıyla pazarda, Yüksek Kalite ve En İyi Hizmeti, yıllardır edindiğimiz deneyimlerle birleştirerek sunmaktır.

Siloların üretiminde kullanılan bütün malzemeler ve ekipmanlar ISO 9001:2008 sertifikalıdır ve Kalite Yönetim Sisteminin bütün gereksinimlerini karşılamaktadır. ÇSİ; en ileri teknoloji ile donatılmış tesislerinde silo ve ekipmanlarının üretiminde uzmanlaşmıştır.

Gerekli teknoloji, yeterli işgücü ve altyapıya sahip olarak, pazarda etkili bir konuma gelmiştir.En önemli özelliğimiz; farklı çap ve tonajlardaki tahıl depolama siloları ile taşıma ekipmanları ve beton zeminlerin mümkün olan en kısa sürede montajını/imalatını gerçekleştirebilmemizdir. Bu özelliğimiz başarımızın temelini oluşturmaktadır.

ÇSİ; uzmanlaşmış kalite kontrol birimi ve Ar-Ge ünitesiyle ayrıcalığını ispatlamıştır. Üretimin her aşamasında modern makine ve ekipmanları kullanarak, yapılan üretim ve son teknoloji ile kalite kontrolü icra eden mühendislik ekibi, müşteri gereksinimlerini sürekli analiz eder. Ar-Ge bölümündeki tecrübeli mühendislik ekibi; proje tasarımlarını, geliştirmeleri, şablonları,çizimleri ve üretim sistemlerini, en yeni bilgisayar programları ve tekniklerini kullanarak hazırlamaktadır.

ÇSİ ; müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve en kaliteli ürünleri sunmak için kalite arayışına sürekli devam etmektedir.Üretimdeki kalitemizin temel bileşenleri; ileri teknoloji ile birlikte müşterinin ihtiyaçlarıdır. Kalitemizi gerçekleştiren insan kaynağımız sürekli yatırım yaptığımız temel konulardandır.

Sürekli kalite arayışındaki yolculuğumuzun ana rotası müşterilerin çağdaş ihtiyaçlarını benimsemek ve gelecekteki gereksinimlerini tahmin etmektir.

ÇSİ'nin en temel amacı; sektördeki başarısını günden güne ileri götürmek, müşterilerine sürekli en kaliteli üretim ve hizmeti sunmaktır.

Web sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Start typing to see products you are looking for.